Haly Slavia a Šedivka jsou od sebe kousek a dá se dojít pěšky, pro přejezd na halu 25. ZŠ musíte využít městskou hromadnou dopravu (bus č. 30 ze zastávky Bory do zastávky Slovany). Týmy, které budou mít zakoupeny turnajové ID pásky, mají městskou hromadnou dopravu zdarma! V případě dotazů na dopravu MHD kamkoliv na místo turnaje se obraťte na jakéhokoliv pořadatele.

Mapu, se všemi důležitými body naleznete na odkazu ZDE

Sportovní hala Slavia VŠ Plzeň na Borech

Adresa: U Borského parku 19, Plzeň
V hale budou postaveny dvě hřiště o rozměrech 22x12m, jedná se o hlavní halu turnaje. Výhodou je využití celého areálu, na oběd si můžete zajít do blízké vyhlášené restaurace Slavia, kde mají skvělé hamburgery a pizzy, přímo dole u haly je také restaurace a v areálu jsou například tenisové a beachvolejbalové kurty, inline dráha či blízký Borský park na trávení volných chvil mezi zápasy. Navíc je přímo v budově také možnost ubytování na penzionu, v případě zájmu řešte co nejdříve. Kapacita hlediště je téměř 200 míst na sezení.


Hala "Šedivka"

Adresa: Baarova 31, Plzeň

Škola se nachází kousek od hlavní haly Slavie, vchod do tělocvičny školy je na pravé straně od hlavního vchodu do školy.


Hala 25. ZŠ Plzeň (Chválenda)

Adresa: Chválenická 17, Plzeň

Škola má veliký rohový vchod, vchod do tělocvičny naleznete po pravé straně směrem od školy zhruba 20 metrů od hlavního vchodu, nachází se v ulici U školky.


Hala "Hotelovka" (na této hale se letos v ročníku 2019 nehraje!!)

Adresa: U Borského parku 1213/3, Plzeň

Copyright © 2019 - All Rights Reserved | Timber HTML Template | Code by Kamil Pešek