Přihlásit nový tým

Přihlášené týmy

Přípravka: 8 z 16 | 50%
Elévové: 18 z 16 | 112%
Mladší žáci: 8 z 20 | 40%
Mladší žákyně: 5 z 8 | 62%
Starší žákyně: 7 z 8 | 87%

# Kategorie Název týmu Město Registrováno Zaplaceno Dres domácí Dres hosté
01. Přípravka FBŠ SLAVIA Plzeň white Plzeň 28.01.2019 17:20 -
02. Přípravka FBŠ SLAVIA Plzeň red Plzeň 28.01.2019 17:20 -
03. Přípravka Florbal Slavoj Tachov Tachov 06.02.2019 15:37 Ano
04. Přípravka Wizards DDM Praha 10 Praha 10 26.02.2019 13:29 -
05. Přípravka Mocní Tuleni Podbořany Podbořany 26.02.2019 18:39 -
06. Přípravka TJ Tlučná Tlučná 09.03.2019 21:02 -
07. Přípravka FB Hurrican Karlovy Vary Karlovy Vary 12.03.2019 12:41 -
08. Přípravka TJ Batesta Chodov Chodov 18.03.2019 11:57 -
01. Elévové FBŠ SLAVIA Plzeň red Plzeň 28.01.2019 17:21 -
02. Elévové FBŠ SLAVIA Plzeň white Plzeň 28.01.2019 17:21 -
03. Elévové USK Akademik Cheb Cheb 28.01.2019 21:07 -
04. Elévové Florbal Tachov Tachov 29.01.2019 10:58 Ano
05. Elévové Florbal Tachov červení Tachov 29.01.2019 11:00 Ano
06. Elévové OLYMP FLORBAL ZEUS Praha 07.02.2019 10:40 -
07. Elévové OLYMP FLORBAL APOLLON Praha 07.02.2019 10:41 -
08. Elévové OLYMP FLORBAL Poseidon Praha 21.02.2019 12:57 -
09. Elévové FBC Plzeň I. Plzeň 21.02.2019 16:03 -
10. Elévové FBC Plzeň II. Plzeň 21.02.2019 16:04 -
11. Elévové Wizards DDM Praha 10 white Praha 10 26.02.2019 13:30 -
12. Elévové Wizards DDM Praha 10 gold Praha 10 26.02.2019 13:32 -
13. Elévové Mocní Tuleni Podbořany Podbořany 26.02.2019 18:41 -
14. Elévové Mddm Rescom Ostrov Ostrov 02.03.2019 16:08 -
15. Elévové FBŠ SLAVIA Plzeň Grey Plzeň 08.03.2019 09:54 -
16. Elévové TJ Batesta Chodov Chodov 08.03.2019 09:59 -
- - - - - Náhradní týmy - - - - -
17. Elévové TJ Tlučná Tlučná 09.03.2019 21:03 -
18. Elévové SK Jihlava Jihlava 10.03.2019 13:30 -
01. Mladší žáci FBŠ SLAVIA Plzeň white Plzeň 28.01.2019 17:22 -
02. Mladší žáci FBŠ SLAVIA Plzeň red Plzeň 28.01.2019 17:22 -
03. Mladší žáci USK Akademik Cheb Cheb 28.01.2019 21:05 -
04. Mladší žáci Dům dětí a mládeže Heřmanův Městec Heřmanův Městec 18.02.2019 13:33 -
05. Mladší žáci FBC Plzeň Plzeň 21.02.2019 16:02 -
06. Mladší žáci Mocní Tuleni Podbořany Podbořany 26.02.2019 18:43 -
07. Mladší žáci Florbal Tachov Tachov 11.03.2019 09:15 Ano
08. Mladší žáci FBC ROKYCANY Rokycany 14.03.2019 20:24 -
01. Mladší žákyně FBŠ SLAVIA Plzeň white Plzeň 28.01.2019 17:24 -
02. Mladší žákyně SC KLATOVY-MĚČÍN KLATOVY 28.01.2019 21:49 -
03. Mladší žákyně FBC DDM Kati Kadaň Kadaň 30.01.2019 06:22 -
04. Mladší žákyně FA Mladá Boleslav Mladá Boleslav 06.03.2019 13:07 -
05. Mladší žákyně Mocné Tuleňky Podbořany Podbořany 12.03.2019 23:12 -
01. Starší žákyně FBŠ SLAVIA Plzeň white Plzeň 28.01.2019 17:24 -
02. Starší žákyně FBŠ SLAVIA Plzeň red Plzeň 28.01.2019 18:09 -
03. Starší žákyně FBC DDM Kati Kadaň Kadaň 30.01.2019 06:25 -
04. Starší žákyně SPORT CLUB Klatovy Klatovy 01.02.2019 13:18 -
05. Starší žákyně Floorball Club Písek Písek 23.02.2019 18:21 -
06. Starší žákyně TJ Tlučná Tlučná 09.03.2019 21:04 -
07. Starší žákyně FBC ROKYCANY Rokycany 14.03.2019 20:26 -

Copyright © 2019 - All Rights Reserved | Timber HTML Template | Code by Kamil Pešek