Termíny

Sobota 18. 5. 2019 - přípravka, mladší žákyně, mladší žáci
Neděle 19. 5. 2019 - elévové, starší žákyně, mladší žáci

Startovné

1500 Kč/tým

2100 Kč/tým pro mladší žáky (dvoudenní turnaj) 

Platba startovného: informace k zaplacení naleznete po přihlášení v přehledu týmů. Pokud některý z týmů bude potřebovat fakturu, nechť se nám ozve emailem před uhrazením platby.

POZOR! Letos bude nově možné zakoupit ID pásky v ceně 50 Kč/osoba. V ceně bude doprava MHD po oba dny turnaje a mnohé další výhody. Výhody ID pásku naleznete také v sekci Doprovodný program! Koupě ID pásku je dobrovolná.

Rozhodčí

Zápasy budou řídit licencovaní rozhodčí Českého florbalu.

Hráči

Do turnaje mohou zasáhnout hráči níže uvedených ročníků.
Přípravka 2010 až 2013
Elévové 2008 až 2011
Mladší žáci 2006 až 2009
Mladší žákyně 2006 až 2009
Starší žákyně 2004 až 2007

Systém turnaje

Hraje se tzv. malý florbal, tedy 3+1.  
Herní systém
Přípravka - 3 skupiny (2 skupiny po 4 týmech, jedna skupina po 5 týmech). Vítězové skupin postupují rovnou do čtvrtfinále. Ostatní týmy hrají nejprve osmifinále. Garance 4 zápasů.
Elévové - 4 skupiny po 5 týmech. Vítězové skupin postupují do čtvrtfinále, druzí do osmifinále, třetí do šestnáctifinále, čtvrtí a pátí hrají nejprve předkolo. Garance pěti zápasů.
Mladší žáci - systém stejný jako na MČR starších žáků, tedy 4 skupiny po 3 týmech. Vítězové postupují do čtvrtfinále, druzí a třetí hrají osmifinále. Hraje se vždy až do konečného umístění. Garance pěti zápasů.
Mladší a starší žákyně - 2 skupiny po čtyřech týmech. První dva týmy ze skupiny postupují do semifinále A, třetí a čtvrtý tým hraje semifinále B. Garance pěti zápasů (sobota 3 - 4, neděle 2)

Soupiska družstva

Žádné tištěné soupisky ani zápisy na turnaji nejsou, pouze elektronická soupiska zde na stránkách. Hráč může během turnaje nastoupit pouze za jedno družstvo, start ve více družstvech je zakázán.

Šatny

Šatny budou vzhledem k velkému počtu týmů pouze průchozí. Hráči jsou povinni si  hlídat své osobní věci. Pořadatelé neručí za ztráty osobních věcí po celou dobu turnaje.

Pojištění a zdravotní zabezpečení

Hráči nastupují na vlastní nebezpečí. Pořadatelé nejsou zodpovědní za jakékoliv zranění během turnaje. V případě zranění, které si vyžádá ošetření v nemocnici, si náklady na ošetření, případně pobyt v nemocnici, hradí účastníci turnaje sami. Pořadatel doporučuje mít u sebe průkaz své zdravotní pojišťovny. Na jedné ze 3 hal bude k dispozici turnajová zdravotnice.

Copyright © 2019 - All Rights Reserved | Timber HTML Template | Code by Kamil Pešek