Tabulky:       Hráčské statistiky   Pavouk turnaje
Zápasy dle - týmu: č. turnaje: haly: kategorie:

Rozpis zápasů

Část turnaje Kód Datum & čas Hala Domácí Výsledek Hosté
Přípravka - Skupina A PSA1 18.05.2019 08:00 SH Slavia VŠ Plzeň I FBŠ SLAVIA Plzeň white 0:10 Wizards DDM Praha 10
Přípravka - Skupina C PSC1 18.05.2019 08:00 SH Slavia VŠ Plzeň II Florbal Slavoj Tachov 4:5 TJ Tlučná
Mladší žákyně - Skupina A ŽSA1 18.05.2019 08:00 11.ZŠ - Šedivka FBŠ SLAVIA Plzeň white 4:4 SC KLATOVY-MĚČÍN
Mladší žáci - Skupina A MSA1 18.05.2019 08:00 25.ZŠ - Chválenická FBŠ SLAVIA Plzeň white 6:0 FBC Plzeň
Přípravka - Skupina A PSA2 18.05.2019 08:25 SH Slavia VŠ Plzeň I FB Hurrican Karlovy Vary 12:1 TJ Sokol Dobříš
Přípravka - Skupina C PSC2 18.05.2019 08:25 SH Slavia VŠ Plzeň II FBŠ Gorily Plzeň 7:3 Florbal Sokolov
Mladší žákyně - Skupina A ŽSA2 18.05.2019 08:25 11.ZŠ - Šedivka FA Mladá Boleslav 14:3 Mocné Tuleňky Podbořany
Mladší žáci - Skupina B MSB1 18.05.2019 08:25 25.ZŠ - Chválenická FBŠ SLAVIA Plzeň red 1:7 Mocní Tuleni Podbořany
Přípravka - Skupina A PSA3 18.05.2019 08:50 SH Slavia VŠ Plzeň I Nicklas team 8:4 FBŠ SLAVIA Plzeň white
Přípravka - Skupina B PSB1 18.05.2019 08:50 SH Slavia VŠ Plzeň II FBŠ SLAVIA Plzeň red 8:3 Mocní Tuleni Podbořany
Mladší žákyně - Skupina B ŽSB1 18.05.2019 08:50 11.ZŠ - Šedivka FBŠ SLAVIA Plzeň red 1:9 FBC DDM Kati Kadaň
Mladší žáci - Skupina C MSC1 18.05.2019 08:50 25.ZŠ - Chválenická USK Akademik Cheb 5:8 Florbal Tachov
Přípravka - Skupina A PSA4 18.05.2019 09:15 SH Slavia VŠ Plzeň I Wizards DDM Praha 10 4:4 FB Hurrican Karlovy Vary
Přípravka - Skupina B PSB2 18.05.2019 09:15 SH Slavia VŠ Plzeň II TJ Batesta Chodov 5:12 FAT PIPE Florbal Chodov
Mladší žákyně - Skupina B ŽSB2 18.05.2019 09:15 11.ZŠ - Šedivka FA Mladá Boleslav - 2 3:1 Plamen
Mladší žáci - Skupina D MSD1 18.05.2019 09:15 25.ZŠ - Chválenická Dům dětí a mládeže Heřmanův Městec 9:1 FBC ROKYCANY
Přípravka - Skupina A PSA5 18.05.2019 09:40 SH Slavia VŠ Plzeň I TJ Sokol Dobříš 7:9 Nicklas team
Přípravka - Skupina C PSC3 18.05.2019 09:40 SH Slavia VŠ Plzeň II Florbal Slavoj Tachov 6:4 FBŠ Gorily Plzeň
Mladší žákyně - Skupina A ŽSA3 18.05.2019 09:40 11.ZŠ - Šedivka FBŠ SLAVIA Plzeň white 5:3 FA Mladá Boleslav
Mladší žáci - Skupina A MSA2 18.05.2019 09:40 25.ZŠ - Chválenická FBC Plzeň 2:12 TJ PLAMEN
Přípravka - Skupina A PSA6 18.05.2019 10:05 SH Slavia VŠ Plzeň I FBŠ SLAVIA Plzeň white 0:10 FB Hurrican Karlovy Vary
Přípravka - Skupina C PSC4 18.05.2019 10:05 SH Slavia VŠ Plzeň II TJ Tlučná 12:2 Florbal Sokolov
Mladší žákyně - Skupina A ŽSA4 18.05.2019 10:05 11.ZŠ - Šedivka SC KLATOVY-MĚČÍN 10:1 Mocné Tuleňky Podbořany
Mladší žáci - Skupina B MSB2 18.05.2019 10:05 25.ZŠ - Chválenická Mocní Tuleni Podbořany 1:8 FBŠ Gorily Plzeň oranžoví
Přípravka - Skupina A PSA7 18.05.2019 10:30 SH Slavia VŠ Plzeň I Wizards DDM Praha 10 10:4 TJ Sokol Dobříš
Přípravka - Skupina B PSB3 18.05.2019 10:30 SH Slavia VŠ Plzeň II FBŠ SLAVIA Plzeň red 11:2 TJ Batesta Chodov
Mladší žákyně - Skupina B ŽSB3 18.05.2019 10:30 11.ZŠ - Šedivka FBŠ SLAVIA Plzeň red 3:9 FA Mladá Boleslav - 2
Mladší žáci - Skupina C MSC2 18.05.2019 10:30 25.ZŠ - Chválenická Florbal Tachov 3:7 FBŠ Gorily Plzeň bílí
Přípravka - Skupina A PSA8 18.05.2019 10:55 SH Slavia VŠ Plzeň I Nicklas team 4:9 FB Hurrican Karlovy Vary
Přípravka - Skupina B PSB4 18.05.2019 10:55 SH Slavia VŠ Plzeň II Mocní Tuleni Podbořany 4:9 FAT PIPE Florbal Chodov
Mladší žákyně - Skupina B ŽSB4 18.05.2019 10:55 11.ZŠ - Šedivka FBC DDM Kati Kadaň 6:5 Plamen
Mladší žáci - Skupina D MSD2 18.05.2019 10:55 25.ZŠ - Chválenická FBC ROKYCANY 4:4 FBŠ Gorily Plzeň modří
Přípravka - Skupina A PSA9 18.05.2019 11:20 SH Slavia VŠ Plzeň I FBŠ SLAVIA Plzeň white 4:7 TJ Sokol Dobříš
Přípravka - Skupina C PSC5 18.05.2019 11:20 SH Slavia VŠ Plzeň II Florbal Sokolov 0:9 Florbal Slavoj Tachov
Mladší žákyně - Skupina A ŽSA5 18.05.2019 11:20 11.ZŠ - Šedivka Mocné Tuleňky Podbořany 2:10 FBŠ SLAVIA Plzeň white
Mladší žáci - Skupina A MSA3 18.05.2019 11:20 25.ZŠ - Chválenická TJ PLAMEN 6:2 FBŠ SLAVIA Plzeň white
Přípravka - Skupina A PSA10 18.05.2019 11:45 SH Slavia VŠ Plzeň I Wizards DDM Praha 10 6:2 Nicklas team
Přípravka - Skupina C PSC6 18.05.2019 11:45 SH Slavia VŠ Plzeň II TJ Tlučná 6:5 FBŠ Gorily Plzeň
Mladší žákyně - Skupina A ŽSA6 18.05.2019 11:45 11.ZŠ - Šedivka SC KLATOVY-MĚČÍN 3:2 FA Mladá Boleslav
Mladší žáci - Skupina B MSB3 18.05.2019 11:45 25.ZŠ - Chválenická FBŠ Gorily Plzeň oranžoví 13:2 FBŠ SLAVIA Plzeň red
Přípravka - Skupina B PSB5 18.05.2019 12:10 SH Slavia VŠ Plzeň I FAT PIPE Florbal Chodov 2:6 FBŠ SLAVIA Plzeň red
Přípravka - Skupina B PSB6 18.05.2019 12:10 SH Slavia VŠ Plzeň II Mocní Tuleni Podbořany 6:2 TJ Batesta Chodov
Mladší žákyně - Skupina B ŽSB5 18.05.2019 12:10 11.ZŠ - Šedivka Plamen 8:2 FBŠ SLAVIA Plzeň red
Mladší žáci - Skupina C MSC3 18.05.2019 12:10 25.ZŠ - Chválenická FBŠ Gorily Plzeň bílí 6:2 USK Akademik Cheb
Mladší žákyně - Skupina B ŽSB6 18.05.2019 12:35 11.ZŠ - Šedivka FBC DDM Kati Kadaň 5:0 FA Mladá Boleslav - 2
Mladší žáci - Skupina D MSD3 18.05.2019 12:35 25.ZŠ - Chválenická FBŠ Gorily Plzeň modří 1:4 Dům dětí a mládeže Heřmanův Městec
Přípravka - Osmifinále POF5 18.05.2019 12:35 SH Slavia VŠ Plzeň I Florbal Slavoj Tachov 4:2 FBŠ SLAVIA Plzeň white
Přípravka - Osmifinále POF4 18.05.2019 12:35 SH Slavia VŠ Plzeň II FBŠ Gorily Plzeň 1:6 TJ Sokol Dobříš
Přípravka - Osmifinále POF1 18.05.2019 13:00 SH Slavia VŠ Plzeň I Wizards DDM Praha 10 19:0 TJ Batesta Chodov
Přípravka - Osmifinále POF2 18.05.2019 13:00 SH Slavia VŠ Plzeň II Nicklas team 13:1 Mocní Tuleni Podbořany
Mladší žáci - Osmifinále MOF1 18.05.2019 13:00 25.ZŠ - Chválenická FBŠ SLAVIA Plzeň white 3:1 USK Akademik Cheb
Přípravka - Osmifinále POF3 18.05.2019 13:25 SH Slavia VŠ Plzeň I FAT PIPE Florbal Chodov 17:4 Florbal Sokolov
Mladší žáci - Osmifinále MOF2 18.05.2019 13:25 25.ZŠ - Chválenická Florbal Tachov 13:1 FBC Plzeň
Přípravka - Čtvrtfinále PČF1 18.05.2019 13:50 SH Slavia VŠ Plzeň I FB Hurrican Karlovy Vary 3:2 Nicklas team
Přípravka - Čtvrtfinále PČF3 18.05.2019 13:50 SH Slavia VŠ Plzeň II FBŠ SLAVIA Plzeň red 17:0 TJ Sokol Dobříš
Mladší žáci - Osmifinále MOF3 18.05.2019 13:50 25.ZŠ - Chválenická Mocní Tuleni Podbořany 4:3 FBC ROKYCANY
Přípravka - Čtvrtfinále PČF2 18.05.2019 14:15 SH Slavia VŠ Plzeň I TJ Tlučná 2:6 FAT PIPE Florbal Chodov
Přípravka - Čtvrtfinále PČF4 18.05.2019 14:15 SH Slavia VŠ Plzeň II Wizards DDM Praha 10 6:3 Florbal Slavoj Tachov
Mladší žáci - Osmifinále MOF4 18.05.2019 14:15 25.ZŠ - Chválenická FBŠ Gorily Plzeň modří 3:8 FBŠ SLAVIA Plzeň red
Mladší žákyně - Semifinále B ŽSFB1 18.05.2019 14:40 SH Slavia VŠ Plzeň I FA Mladá Boleslav 12:2 FBŠ SLAVIA Plzeň red
Mladší žákyně - Semifinále B ŽSFB2 18.05.2019 14:40 SH Slavia VŠ Plzeň II Plamen 8:1 Mocné Tuleňky Podbořany
Mladší žáci - Čtvrtfinále MČF1 18.05.2019 14:40 25.ZŠ - Chválenická FBŠ Gorily Plzeň oranžoví 6:3 FBŠ SLAVIA Plzeň white
Přípravka - Semifinále PSF1 18.05.2019 15:05 SH Slavia VŠ Plzeň I FB Hurrican Karlovy Vary 4:5 FBŠ SLAVIA Plzeň red
Přípravka - Semifinále PSF2 18.05.2019 15:05 SH Slavia VŠ Plzeň II FAT PIPE Florbal Chodov 3:8 Wizards DDM Praha 10
Mladší žáci - Čtvrtfinále MČF2 18.05.2019 15:05 25.ZŠ - Chválenická TJ PLAMEN 11:3 Mocní Tuleni Podbořany
Mladší žákyně - Semifinále A ŽSFA1 18.05.2019 15:30 SH Slavia VŠ Plzeň I FBŠ SLAVIA Plzeň white 7:5 FA Mladá Boleslav - 2
Mladší žákyně - Semifinále B ŽSFA2 18.05.2019 15:30 SH Slavia VŠ Plzeň II FBC DDM Kati Kadaň 3:4 SC KLATOVY-MĚČÍN
Mladší žáci - Čtvrtfinále MČF3 18.05.2019 15:30 25.ZŠ - Chválenická Dům dětí a mládeže Heřmanův Městec 3:4 Florbal Tachov
Mladší žákyně - O 7. místo ŽO7 18.05.2019 15:55 SH Slavia VŠ Plzeň II FBŠ SLAVIA Plzeň red 3:5 Mocné Tuleňky Podbořany
Mladší žákyně - O 5. místo ŽO5 18.05.2019 15:55 SH Slavia VŠ Plzeň I FA Mladá Boleslav 4:2 Plamen
Mladší žáci - Čtvrtfinále MČF4 18.05.2019 15:55 25.ZŠ - Chválenická FBŠ Gorily Plzeň bílí 13:2 FBŠ SLAVIA Plzeň red
Přípravka - O 3. místo PO3 18.05.2019 16:20 SH Slavia VŠ Plzeň II FB Hurrican Karlovy Vary 7:2 FAT PIPE Florbal Chodov
Přípravka - Finále PFIN 18.05.2019 16:20 SH Slavia VŠ Plzeň I FBŠ SLAVIA Plzeň red 4:6 Wizards DDM Praha 10
Mladší žákyně - O 3. místo ŽO3 18.05.2019 16:45 SH Slavia VŠ Plzeň II FA Mladá Boleslav - 2 2:3 FBC DDM Kati Kadaň
Mladší žákyně - Finále ŽFIN 18.05.2019 16:45 SH Slavia VŠ Plzeň I FBŠ SLAVIA Plzeň white 1:10 SC KLATOVY-MĚČÍN
Starší žákyně - Skupina A SSA1 19.05.2019 08:00 25.ZŠ - Chválenická FBŠ SLAVIA Plzeň white 3:4 FBC DDM Kati Kadaň
Elévové - Skupina A ESA1 19.05.2019 08:00 SH Slavia VŠ Plzeň I FBŠ SLAVIA Plzeň red 2:13 OLYMP FLORBAL ZEUS
Elévové - Skupina B ESB1 19.05.2019 08:00 SH Slavia VŠ Plzeň II FBŠ SLAVIA Plzeň white 2:2 OLYMP FLORBAL APOLLON
Elévové - Skupina C ESC1 19.05.2019 08:00 11.ZŠ - Šedivka Florbal Tachov 1:4 OLYMP FLORBAL Poseidon
Starší žákyně - Skupina A SSA2 19.05.2019 08:25 25.ZŠ - Chválenická Floorball Club Písek 2:3 FBC ROKYCANY
Elévové - Skupina A ESA2 19.05.2019 08:25 SH Slavia VŠ Plzeň I FBC Plzeň II. 2:11 Mddm Rescom Ostrov
Elévové - Skupina B ESB2 19.05.2019 08:25 SH Slavia VŠ Plzeň II Wizards DDM Praha 10 white 6:2 TJ Batesta Chodov
Elévové - Skupina C ESC2 19.05.2019 08:25 11.ZŠ - Šedivka Wizards DDM Praha 10 gold 16:1 FBŠ SLAVIA Plzeň Grey
Starší žákyně - Skupina B SSB1 19.05.2019 08:50 25.ZŠ - Chválenická FBŠ SLAVIA Plzeň red 1:9 SPORT CLUB Klatovy
Elévové - Skupina A ESA3 19.05.2019 08:50 SH Slavia VŠ Plzeň I SK Jihlava 4:7 FBŠ SLAVIA Plzeň red
Elévové - Skupina B ESB3 19.05.2019 08:50 SH Slavia VŠ Plzeň II FBŠ Gorily Plzeň oranžoví 0:11 FBŠ SLAVIA Plzeň white
Elévové - Skupina C ESC3 19.05.2019 08:50 11.ZŠ - Šedivka FBŠ Gorily Plzeň bílí 2:3 Florbal Tachov
Starší žákyně - Skupina B SSB2 19.05.2019 09:15 25.ZŠ - Chválenická TJ Tlučná 5:1 FBŠ SLAVIA Plzeň Grey
Elévové - Skupina A ESA4 19.05.2019 09:15 SH Slavia VŠ Plzeň I OLYMP FLORBAL ZEUS 9:2 FBC Plzeň II.
Elévové - Skupina C ESC4 19.05.2019 09:15 11.ZŠ - Šedivka OLYMP FLORBAL Poseidon 4:8 Wizards DDM Praha 10 gold
Elévové - Skupina D ESD1 19.05.2019 09:15 SH Slavia VŠ Plzeň II Florbal Tachov červení 14:0 FBC Plzeň I.
Starší žákyně - Skupina A SSA3 19.05.2019 09:40 25.ZŠ - Chválenická FBC DDM Kati Kadaň 4:1 FBC ROKYCANY
Elévové - Skupina A ESA5 19.05.2019 09:40 SH Slavia VŠ Plzeň I Mddm Rescom Ostrov 17:3 SK Jihlava
Elévové - Skupina C ESC5 19.05.2019 09:40 11.ZŠ - Šedivka FBŠ SLAVIA Plzeň Grey 1:17 FBŠ Gorily Plzeň bílí
Elévové - Skupina D ESD2 19.05.2019 09:40 SH Slavia VŠ Plzeň II Mocní Tuleni Podbořany 9:1 TJ Tlučná
Starší žákyně - Skupina A SSA4 19.05.2019 10:05 25.ZŠ - Chválenická Floorball Club Písek 3:4 FBŠ SLAVIA Plzeň white
Elévové - Skupina B ESB4 19.05.2019 10:05 SH Slavia VŠ Plzeň I OLYMP FLORBAL APOLLON 2:7 Wizards DDM Praha 10 white
Elévové - Skupina D ESD3 19.05.2019 10:05 SH Slavia VŠ Plzeň II Měčín 3:9 Florbal Tachov červení
Mladší žáci - Semifinále C MSFC1 19.05.2019 10:05 11.ZŠ - Šedivka USK Akademik Cheb 5:2 FBC Plzeň
Starší žákyně - Skupina B SSB3 19.05.2019 10:30 25.ZŠ - Chválenická SPORT CLUB Klatovy 9:0 FBŠ SLAVIA Plzeň Grey
Elévové - Skupina B ESB5 19.05.2019 10:30 SH Slavia VŠ Plzeň I TJ Batesta Chodov 5:3 FBŠ Gorily Plzeň oranžoví
Elévové - Skupina D ESD4 19.05.2019 10:30 SH Slavia VŠ Plzeň II FBC Plzeň I. 0:13 Mocní Tuleni Podbořany
Mladší žáci - Semifinále C MSFC2 19.05.2019 10:30 11.ZŠ - Šedivka FBC ROKYCANY 9:4 FBŠ Gorily Plzeň modří
Starší žákyně - Skupina B SSB4 19.05.2019 10:55 25.ZŠ - Chválenická TJ Tlučná 8:0 FBŠ SLAVIA Plzeň red
Elévové - Skupina A ESA6 19.05.2019 10:55 11.ZŠ - Šedivka FBŠ SLAVIA Plzeň red 4:6 FBC Plzeň II.
Elévové - Skupina B ESB6 19.05.2019 10:55 SH Slavia VŠ Plzeň I FBŠ SLAVIA Plzeň white 4:4 Wizards DDM Praha 10 white
Elévové - Skupina D ESD5 19.05.2019 10:55 SH Slavia VŠ Plzeň II TJ Tlučná 12:1 Měčín
Starší žákyně - Skupina A SSA5 19.05.2019 11:20 25.ZŠ - Chválenická FBŠ SLAVIA Plzeň white 3:3 FBC ROKYCANY
Elévové - Skupina A ESA7 19.05.2019 11:20 11.ZŠ - Šedivka OLYMP FLORBAL ZEUS 7:8 Mddm Rescom Ostrov
Elévové - Skupina B ESB7 19.05.2019 11:20 SH Slavia VŠ Plzeň II OLYMP FLORBAL APOLLON 7:3 TJ Batesta Chodov
Elévové - Skupina D ESD6 19.05.2019 11:20 SH Slavia VŠ Plzeň I Florbal Tachov červení 2:6 Mocní Tuleni Podbořany
Starší žákyně - Skupina A SSA6 19.05.2019 11:45 25.ZŠ - Chválenická FBC DDM Kati Kadaň 7:1 Floorball Club Písek
Elévové - Skupina B ESB8 19.05.2019 11:45 SH Slavia VŠ Plzeň II FBŠ Gorily Plzeň oranžoví 1:19 Wizards DDM Praha 10 white
Elévové - Skupina C ESC6 19.05.2019 11:45 11.ZŠ - Šedivka Florbal Tachov 1:3 Wizards DDM Praha 10 gold
Elévové - Skupina D ESD7 19.05.2019 11:45 SH Slavia VŠ Plzeň I FBC Plzeň I. 2:11 TJ Tlučná
Starší žákyně - Skupina B SSB5 19.05.2019 12:10 25.ZŠ - Chválenická FBŠ SLAVIA Plzeň red 6:3 FBŠ SLAVIA Plzeň Grey
Elévové - Skupina A ESA8 19.05.2019 12:10 SH Slavia VŠ Plzeň I SK Jihlava 2:6 FBC Plzeň II.
Elévové - Skupina B ESB9 19.05.2019 12:10 SH Slavia VŠ Plzeň II FBŠ SLAVIA Plzeň white 5:2 TJ Batesta Chodov
Elévové - Skupina C ESC7 19.05.2019 12:10 11.ZŠ - Šedivka OLYMP FLORBAL Poseidon 16:1 FBŠ SLAVIA Plzeň Grey
Starší žákyně - Skupina B SSB6 19.05.2019 12:35 25.ZŠ - Chválenická SPORT CLUB Klatovy 4:4 TJ Tlučná
Elévové - Skupina A ESA9 19.05.2019 12:35 SH Slavia VŠ Plzeň I FBŠ SLAVIA Plzeň red 1:12 Mddm Rescom Ostrov
Elévové - Skupina C ESC8 19.05.2019 12:35 11.ZŠ - Šedivka FBŠ Gorily Plzeň bílí 5:8 Wizards DDM Praha 10 gold
Elévové - Skupina D ESD8 19.05.2019 12:35 SH Slavia VŠ Plzeň II Měčín 2:11 Mocní Tuleni Podbořany
Elévové - Skupina A ESA10 19.05.2019 13:00 SH Slavia VŠ Plzeň I OLYMP FLORBAL ZEUS 13:1 SK Jihlava
Elévové - Skupina B ESB10 19.05.2019 13:00 SH Slavia VŠ Plzeň II OLYMP FLORBAL APOLLON 8:2 FBŠ Gorily Plzeň oranžoví
Elévové - Skupina C ESC9 19.05.2019 13:00 11.ZŠ - Šedivka Florbal Tachov 8:0 FBŠ SLAVIA Plzeň Grey
Starší žákyně - Semifinále B SSFB1 19.05.2019 13:00 25.ZŠ - Chválenická FBC ROKYCANY 3:5 FBŠ SLAVIA Plzeň Grey
Elévové - Skupina C ESC10 19.05.2019 13:25 11.ZŠ - Šedivka OLYMP FLORBAL Poseidon 3:8 FBŠ Gorily Plzeň bílí
Elévové - Skupina D ESD9 19.05.2019 13:25 SH Slavia VŠ Plzeň I Florbal Tachov červení 3:2 TJ Tlučná
Elévové - Skupina D ESD10 19.05.2019 13:25 SH Slavia VŠ Plzeň II FBC Plzeň I. 6:6 Měčín
Starší žákyně - Semifinále B SSFB2 19.05.2019 13:25 25.ZŠ - Chválenická FBŠ SLAVIA Plzeň red 3:2 Floorball Club Písek
Mladší žáci - Semifinále B MSFB1 19.05.2019 13:50 11.ZŠ - Šedivka FBŠ SLAVIA Plzeň white 9:2 FBŠ SLAVIA Plzeň red
Starší žákyně - Semifinále A SSFA1 19.05.2019 13:50 25.ZŠ - Chválenická FBC DDM Kati Kadaň 4:3 TJ Tlučná
Elévové - Předkolo EP1 19.05.2019 13:50 SH Slavia VŠ Plzeň I FBŠ SLAVIA Plzeň red 2:5 FBŠ Gorily Plzeň oranžoví
Elévové - Předkolo EP2 19.05.2019 13:50 SH Slavia VŠ Plzeň II TJ Batesta Chodov 6:3 SK Jihlava
Mladší žáci - Semifinále B MSFB2 19.05.2019 14:15 11.ZŠ - Šedivka Mocní Tuleni Podbořany 5:2 Dům dětí a mládeže Heřmanův Městec
Starší žákyně - Semifinále A SSFA2 19.05.2019 14:15 25.ZŠ - Chválenická SPORT CLUB Klatovy 6:1 FBŠ SLAVIA Plzeň white
Elévové - Předkolo EP3 19.05.2019 14:15 SH Slavia VŠ Plzeň I Florbal Tachov 14:0 FBC Plzeň I.
Elévové - Předkolo EP4 19.05.2019 14:15 SH Slavia VŠ Plzeň II Měčín 3:6 FBŠ SLAVIA Plzeň Grey
Mladší žáci - Semifinále A MSFA1 19.05.2019 14:40 11.ZŠ - Šedivka FBŠ Gorily Plzeň oranžoví 6:2 FBŠ Gorily Plzeň bílí
Starší žákyně - O 7. místo SO7 19.05.2019 14:40 25.ZŠ - Chválenická FBC ROKYCANY 1:2 Floorball Club Písek
Elévové - Šestnáctifinále EŠF1 19.05.2019 14:40 SH Slavia VŠ Plzeň I OLYMP FLORBAL Poseidon 10:1 FBŠ Gorily Plzeň oranžoví
Elévové - Šestnáctifinále EŠF2 19.05.2019 14:40 SH Slavia VŠ Plzeň II TJ Tlučná 7:10 TJ Batesta Chodov
Mladší žáci - Semifinále A MSFA2 19.05.2019 15:05 11.ZŠ - Šedivka TJ PLAMEN 6:5 Florbal Tachov
Starší žákyně - O 5. místo SO5 19.05.2019 15:05 25.ZŠ - Chválenická FBŠ SLAVIA Plzeň Grey 5:6 FBŠ SLAVIA Plzeň red
Elévové - Šestnáctifinále EŠF3 19.05.2019 15:05 SH Slavia VŠ Plzeň I FBC Plzeň II. 3:2 Florbal Tachov
Elévové - Šestnáctifinále EŠF4 19.05.2019 15:05 SH Slavia VŠ Plzeň II OLYMP FLORBAL APOLLON 18:0 FBŠ SLAVIA Plzeň Grey
Mladší žáci - O 11. místo MO11 19.05.2019 15:30 11.ZŠ - Šedivka FBC Plzeň 0:22 FBŠ Gorily Plzeň modří
Elévové - Osmifinále EOF1 19.05.2019 15:30 SH Slavia VŠ Plzeň I FBŠ SLAVIA Plzeň white 1:3 OLYMP FLORBAL Poseidon
Elévové - Osmifinále EOF2 19.05.2019 15:30 SH Slavia VŠ Plzeň II OLYMP FLORBAL ZEUS 16:3 TJ Batesta Chodov
Mladší žáci - O 9. místo MO9 19.05.2019 15:55 11.ZŠ - Šedivka USK Akademik Cheb 4:3 FBC ROKYCANY
Elévové - Osmifinále EOF3 19.05.2019 15:55 SH Slavia VŠ Plzeň I Florbal Tachov červení 2:6 FBC Plzeň II.
Elévové - Osmifinále EOF4 19.05.2019 15:55 SH Slavia VŠ Plzeň II FBŠ Gorily Plzeň bílí 4:5 OLYMP FLORBAL APOLLON
Mladší žáci - O 7. místo MO7 19.05.2019 16:20 11.ZŠ - Šedivka FBŠ SLAVIA Plzeň red 1:6 Dům dětí a mládeže Heřmanův Městec
Elévové - Čtvrtfinále EČF1 19.05.2019 16:20 SH Slavia VŠ Plzeň I Mddm Rescom Ostrov 10:2 OLYMP FLORBAL Poseidon
Elévové - Čtvrtfinále EČF2 19.05.2019 16:20 SH Slavia VŠ Plzeň II Wizards DDM Praha 10 white 5:9 OLYMP FLORBAL ZEUS
Mladší žáci - O 5. místo MO5 19.05.2019 16:45 11.ZŠ - Šedivka FBŠ SLAVIA Plzeň white 3:4 Mocní Tuleni Podbořany
Elévové - Čtvrtfinále EČF3 19.05.2019 16:45 SH Slavia VŠ Plzeň I Wizards DDM Praha 10 gold 6:0 FBC Plzeň II.
Elévové - Čtvrtfinále EČF4 19.05.2019 16:45 SH Slavia VŠ Plzeň II Mocní Tuleni Podbořany 4:0 OLYMP FLORBAL APOLLON
Starší žákyně - O 3. místo SO3 19.05.2019 17:10 SH Slavia VŠ Plzeň II TJ Tlučná 3:2 FBŠ SLAVIA Plzeň white
Starší žákyně - Finále SFIN 19.05.2019 17:10 SH Slavia VŠ Plzeň I FBC DDM Kati Kadaň 1:4 SPORT CLUB Klatovy
Elévové - Semifinále ESF1 19.05.2019 17:40 SH Slavia VŠ Plzeň I Mddm Rescom Ostrov 4:3 Wizards DDM Praha 10 gold
Elévové - Semifinále ESF2 19.05.2019 17:40 SH Slavia VŠ Plzeň II OLYMP FLORBAL ZEUS 4:2 Mocní Tuleni Podbořany
Mladší žáci - O 3. místo MO3 19.05.2019 18:10 SH Slavia VŠ Plzeň II FBŠ Gorily Plzeň bílí 5:2 Florbal Tachov
Mladší žáci - Finále MFIN 19.05.2019 18:10 SH Slavia VŠ Plzeň I FBŠ Gorily Plzeň oranžoví 1:6 TJ PLAMEN
Elévové - O 3. místo EO3 19.05.2019 18:40 SH Slavia VŠ Plzeň II Wizards DDM Praha 10 gold 3:2 Mocní Tuleni Podbořany
Elévové - Finále EFIN 19.05.2019 18:40 SH Slavia VŠ Plzeň I Mddm Rescom Ostrov 7:3 OLYMP FLORBAL ZEUS

Copyright © 2019 - All Rights Reserved | Timber HTML Template | Code by Kamil Pešek